Zakłady bukmacherskie Fortuna – zakłady nie tylko sportowe

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na polskim rynku. O sile marki Fortuna zakłady bukmacherskie świadczy fakt, że regularnie wspiera polskie drużyny sportowe.

Legalny bukmacher Fortuna – mecenas polskiego sportu

Logo bukmachera dostrzec można na koszulkach piłkarzy Legii Warszawa, Miedzi Legnica, Stomilu Olsztyn czy Radomiaka Radom. Zakłady bukmacherskie Fortunahttps://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/fortuna/  wspierają również koszykarzy, narciarzy czy zawody Konfrontacji Sztuk Walki. Warto zauważyć, że bukmacher Fortuna jest sponsorem tytularnym rozgrywek Pucharu Polski jak i pierwszej ligi piłki nożnej w Polsce (Fortuna 1 liga). To powoduje, że na mecze pierwszoligowe jak i spotkania odbywające się w ramach Pucharu Polski oferta tego bukmachera jest szczególnie szeroka.

O wyjątkowości tego legalnego w Polsce bukmachera nie świadczy jedynie oferta sportowa. Zakłady bukmacherskie Fortuna pozwalają również na obstawianie i typowanie wydarzeń spoza szeroko pojętego świata sportu.

Fortuna – tu obstawisz nie tylko wydarzenia sportowe

Specjaliści od wydarzeń politycznych mogą wnieść zakład obstawiając na przykład wyniki wyborów prezydenckich w Polsce i za granicą, a także frekwencję w wyborach parlamentarnych i samorządowych, a nawet pokusić się o typowanie zwycięzców wyborów prezydenckich w polskich miastach. U tego bukmachera można pobawić się również w mniej poważne zdarzenia – na przykład spróbować wytypować jaka firma jako pierwsza wyśle człowieka na planetę Mars oraz do jakiego roku człowiek postawi nogę na Marsie. Z kolei pasjonaci kursów giełdowych mogą spróbować swoich sił w typowaniu kursów kryptowalut.