Kalendarz adwentowy z kawą lub herbatą – ciesz się magią nadchodzących Świąt!

Za oknem mokro i zimno? Sięgnij po kalendarz adwentowy z kawą i herbatą i ciesz się przedświątecznym czasem!

Kalendarz adwentowy -> klik: https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html to często nieodzowny element oczekiwania na Boże Narodzenie. Kto nie pamięta ze swojego dzieciństwa kolorowych obrazków i smaku czekoladek? Cup&You proponuje inny wariant tego przedświątecznego rytuału – oryginalne, pięknie wykonany i zapakowany kalendarz adwentowy z kawą lub herbatą! Każdego dnia wykorzystaj chwilę i ciesz się aromatami kaw, czy gorącym naparem wonnych herbat.

W Cap&You znajdziesz trzy wersje kalendarza adwentowego: 24 okienka z kawą, 24 z herbatą lub z kombinacją – 12 okienek z kawą i 12 z herbatą.

Herbaciany Kalendarz adwentowy

Znajdziecie w nim 24 torebki z różnymi gatunkami herbat. Saszetki zawierają 5g lub 8g suszu,  są opatrzone jego opisem oraz sposobem parzenia. Wachlarz smaków jest imponujący i niewątpliwie świąteczny! Wśród herbat czarnych, zielonych, rooibos, puerh i yerba mate znajdziecie takie smaki jak: Banan w cynamonie, Piernik, Czekoladowy Grzaniec, Monticello, Mandarynka z imbirem, cytrusowa żurawina, czy Jagodowe marzenie.

Kalendarz adwentowy z kawą

Kalendarz zawiera 24 saszetki z 10g zmielonej Arabiki o różnych smakach, do przygotowania w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, w filiżance albo kubku. Niech każdy dzień zaskoczy Was smakiem! Być może będzie to Amaretto, Wiśnie w rumie, Świąteczne ciastko, a może Zimowy grzaniec?

Kalendarz adwentowy z miksem kaw i herbat

Ten zestaw składa się 12 rodzajów różnych smaków świeżo zmielonej kawy Arabica oraz 12 różnych  herbat. Tak jak w poprzednich wersjach kalendarzy, i w tym, każde opakowanie zawiera dokładny opis przygotowania.

Każdy kalendarz adwentowy Cup&You może stać się ozdobą Twojego domu, jak również miłym podarunkiem dla najbliższych, z którymi spędzisz magiczne chwile!