NOT THIS TIME – s/t CD
Bad Look Records 2015

Podwójny debiut. Z jednej strony są to pierwsze nagrania śląskich małolatów a z drugiej jest to również pierwsze wydawnictwo z działki hardcore sygnowane przez Bad Look Records.

Not This Time nie rozpieszczają ilością materiału serwując zaledwie trzy kawałki ale może to dobrze. 8 minut muzyki to dobry czas by się pokazać, zostawić niedosyt i przy okazji nie znużyć.
Hardcore jaki grają te chłopaki dosyć sztywno trzyma się kanonów old schoolowego grania. Szybkie rytmy mieszają się ze zwolnieniami, które czasem bardziej bujają a czasem trącą marszowym oi-em niczym z ostatnich płyt Warzone. Do tego jest sporo chóralnych zaśpiewów i całkiem chwytliwych riffów. Całość kojaży mi się trochę z dokonaniami łódzkiego Knockdown z czasów epki i długograja.

Generalnie jest to całkiem udany debiut aczkolwiek słychać, że kapela dopiero zaczyna. Brakuje tu trochę jakiegoś mocniejszego jebnięcia i pazura, brzmienie też zresztą mogło by być potężniejsze. Wokal brzmi raczej zachowawczo a przy takiej muzyce powinien epatować wściekłością. Mimo tych kilku niedociągnięć zespół rokuje całkiem nieźle i ciekawy jestem jak się z czasem rozwinie. Potencjał jest!

Wiktor Rykaczewski

[wp-review]